ЕДНОДНЕВНИ КАПЕЊА ВО ГРЦИЈА

ЕДНОДНЕВНИ КАПЕЊА ВО ГРЦИЈА

Само за Вас организираме еднодневни капења секоја сабота и недела на сончевите плажи од грчкото крајбрежје. Секоја сабота ПАРАЛИЈА и ОЛИМПИК БИЧ:   Повратен билет 30 евра (од сабота до сабота) Секоја недела КАЛИТЕА, ПОЛИХРОНО, ХАНИОТИ и ПЕФКОХОРИ:   Повратен билет 35...
ЛЕТО 2017: ПЕФКОХОРИ-ВИЛА ПАРАДИСО

ЛЕТО 2017: ПЕФКОХОРИ-ВИЛА ПАРАДИСО

Бесплатно сместување за 3-то лице во Студио Вила “Paradiso” се наоѓа во центарот на Пефкохори, на околу 10m од плажа. 1/3 студијата кои се во сопствен закуп на Медитеран се наоѓаат на први и втори кат и се опремени со: брачен и едно поединечно легло, кујна (со прибор...
ЛЕТО 2017: ПЕФКОХОРИ-ХОТЕЛ АМОН ГАРДЕН

ЛЕТО 2017: ПЕФКОХОРИ-ХОТЕЛ АМОН ГАРДЕН

На само 100m од плажа и 200m од центар е лоциран 3* хотел Ammon Garden Хотелски соджини 27 хотелски студиа на приземје, први и втори кат, базен со 2 нивоа на длабочина од 1,10м и 2,20м со лежалки и чадори, лоби бар покрај базенот со голем избор на појалоци, ресторан...