Викенд во Банско

Хотел ПАНОРАМА 4* Пакет

  • 1 ден :07.12.2019 (Сабота)

Состанок и поаѓање на групата во раните утрински часови.Пауза вo Метро Благоевград.Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности.Вечера Ноќевање.

  • 2 ден : 12.2019 (Недела)

Појадок.Ден за слободни активности и индивидуални прошетки.Вечера.Ноќевање

  • 3 ден : 09.12.2019 (Понеделник)

Појадок.Слободни активности и припрема за заминување. Поаѓање кон Македонија со попатни паузи во 15 часот локално време.Пауза во Метро Благоевград.Пристигнување во вечерните часеви.

ТЕРМИНИ:

2+2 студио

Цена:

3 возрасен:

Деца 25.99

1 дете

613,99:

2 дете

6-13,99:

07.12-09.12

80евра

70евра

25 евра

25евра

60евра

Цената е во евра за пакет по лице и вклучува :

  • Превоз до наведената дестинација
  • 2 ноќевања на база полупансион (појадок и вечера)
  • Користење на СПА Центар

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ ОД СКОПЈЕ, ВЕЛЕС, ШТИП, НЕГОТИНО, КАВАДАРЦИ, КУМАНОВО

Хотел ПАНОРАМА 4*Сопствен превоз

Тип на сместување

07.12.2019 – 09.12.2019   HB

Студио  2+2

29,00 €

Возрасен на дополнително легло

22,00 €

Деца  од 25,99 на дополнителен легло

бесплатно

1 дете од  613,99 на дополнителнo легло

бесплатно

2 дете од  613,99 на дополнителнo легло

17,00 €

Цената е во евра по лице за 1 ноќевање и вклучува:

-Ноќевање на база HB (појадок,  вечера)

-Користење на Спа центар(внатрешен базен,сауна,парна бања)

Цената не вклучува:

– Туристичка такса  1 евро на ден по лице

– Патничко осигурување