ВИЛИ ЈАГОДА И МАЛИНА – Боровец

www.borovetz-resort.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 01.12.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-31.03.2020 (попустите НЕ се комбинираат)
Цените се за наем на вила за 1 ноќевање 01.12-24.12.2019 25.12-03.01.2020 04.01-31.03.2020
Вид на сместување      
ЈАГОДА  4+0 58.00 € 117.00 € 58.00 €
ЈАГОДА СО САУНА 4+0 65.00 € 123.00 €  65.00 €
ЈАГОДА ДЕЛУКС (без кујна) 4+0 71.00 €   129.00 €  71.00 €
МАЛИНА  4+2 75.00 € 133.00 € 75.00 €
МАЛИНА ДЕЛУКС (без кујна) 4+2 80.00 € 139.00 € 80.00 €
Во цената е вклучено :  ноќевање, паркинг.
Доплата за појадок : возрасен – 6€, дете – 4€. Доплата за вечера : возрасен – 10, дете – 5€.
Дополнителни услови : 
▪ Доплата за дополнително легло во Малина  – 6€, дете до 2.99 год. – бесплатно 

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете од 2-12.99 год. – 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

winter holidays hero image

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молам внесете го Вашиот коментар!
Ве молиме внесете го Вашето име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.