ГРАМИ 3* – Банско

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 15.11.2019 (не важи за период на престој 29.12-02.01.2020)
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-28.12.2019 | 03.01-31.03.2020 (не се комбинира со попуст за резервација)
Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-28.12.2019 03.01-07.01.2020 29.12-02.01.2020
08.01-31.01.2020 01.02-10.02.2020  
Вид на сместување 11.02-31.03.2020    
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Двокреветна соба  2+1                     19.00 €                       21.00 €                     36.00 €
Апартман  2+2                     20.00 €                       22.00 €                     38.00 €
ПОЛУПАНСИОН
Двокреветна соба  2+1                     25.00 €                       27.00 €                     41.00 €
Апартман  2+2                     26.00 €                       28.00 €                     43.00 €
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет, паркинг. 
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 6.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 7-13.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) :  на база НП – возрасен 70€, дете 35€ | на база ПП – возрасен – 60€, дете – 30€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молам внесете го Вашиот коментар!
Ве молиме внесете го Вашето име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.