ГРАНД РОЈАЛ 4* – Банско

www.grandroyale.bg
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА – период на престој од 12.01-10.04.2020 : 15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 | 
10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2019 
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 12.01-28.02.2020 | 5=4 за период на престој 01.03-10.04.2020 (се комбинира со попуст за рана резервација)
Попустите и бонусите важат за ноќевање со појадок и полупансион.
Цени по лице за 1 ноќевање 27.12-04.01.2020 05.01-11.01.2020 01.12-26.12.2019 11.03-10.04.2020
на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК     12.01-10.03.2020  
Студио 2+1                     61.00 €                       34.00 €                     32.00 €                     29.00 €
Едноспален апартман 2+2                     63.00 €                       41.00 €                     36.00 €                     31.00 €
Двоспален апартман  4+2                     58.00 €                       37.00 €                     30.00 €                     27.00 €
Доплата за полупансион : возрасен – 10€, дете (3-12.99 год.) – 5€ 
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,  релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 2.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молам внесете го Вашиот коментар!
Ве молиме внесете го Вашето име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.