Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 20.10.2017

15% за резервација и уплата до 05.11.2017 | 10% за резервација и уплата до 20.11.2017

Цените се по лице за 1 ноќевање   18.12.2017

28.12.2017

29.12.2017

01.01.2018

20.01.2018

04.03.2018

05.03.2018

31.03.2018

Вид на сместување | Период на престој 02.01.2018

19.01.2018

Ноќевање со појадок
Вила за 2 лица 54.00 € 134.00 € 58.00 € 43.00 €
Вила за 4 лица 83.00 € 141.00 € 90.00 € 65.00 €
Полупансион
Вила за 2 лица 63.00 € 143.00 € 69.00 € 54.00 €
Вила за 4 лица 103.00 € 159.00 € 112.00 € 87.00 €
Во цената е вклучено : појадок / појадок и вечера, интернет, сеф на рецепција, паркинг
Дополнителни услови :
▪ Дете до 4.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 5-12.99 год. со 2 возрасни во вила за 2 лица – 15% доплата
▪ Дете од 5-12.99 год. со 4 возрасни во вила за 4 лица – бесплатно
▪ Возрасен на дополнително легло во вила за 4 лица – 20% доплата
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете (5-17.99 год.) – 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This