www.murite.bg

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017 (не важи за Нова Година)

15 % за резервација и уплата до 15.11.2017 (не важи за Нова Година)

10 % за резервација и уплата до 15.12.2017 (важи за Нова Година)

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-23.12.2017 и 14.01-15.04.2018 (се комбинира со 10% попуст за рана резервација)

*Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено и новогодишна вечера.
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12.2017

21.12.2017

22.12.2017

28.12.2017

29.12.2017

01.01.2018

14.01-05.03.2018
Вид на сместување | Период на престој 06.03.2018

15.04.2018

02.01.2018

13.01.2018

(мин.4 ноќевања)
Двокреветна соба – АЗАЛИА 2+0 23.00 € 31.00 € 48.00 € 29.00 €
Еднокреветна соба – АЗАЛИА 1 34.00 € 47.00 € 72.00 € 43.00 €
Едноспален апартман – АЗАЛИА 2+2 26.00 € 35.00 € 55.00 € 32.00 €
Двоспален апартман – АЗАЛИА 4+2 23.00 € 31.00 € 48.00 € 29.00 €
Двокреветна соба – ОРХИДЕА 2+0 19.00 € 28.00 € 41.00 € 25.00 €
Еднокреветна соба – ОРХИДЕА 1 29.00 € 41.00 € 56.00 € 38.00 €
Едноспален апартман – ОРХИДЕА 2+2 23.00 € 31.00 € 48.00 € 29.00 €
Двоспален апартман – ОРХИДЕА 4+2 19.00 € 28.00 € 41.00 € 25.00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи,
сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.
Доплата за ALL INCLUSIVE – возрасен 8€ , дете од 6-13.99 год. – 4€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 часот)
Дополнителни услови :
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно
▪ Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – 50% попуст
▪ Дете од 2-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во едноспален апартман – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасни – 70€, дете од 6-13.99 год.- 35€ (резервациите без вечера се на барање)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This