Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 15.10.2017

15% за резервација и уплата до 15.11.2017 | 10% за резервација и уплата до 01.12.2017

БОНУСИ : 7=6 за дата на пристигнување од 15.12-22.12.2017, 02.01-18.01.2018, 04.02-10.04.2018

(попустите се комбинираат)
Цените се за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН 28.12.2017

01.01.2018

02.01.2018

09.01.2018

10.01.2018

19.01.2018

15.12-27.12.2017
Вид на сместување | Период на престој (мин.4 ноќ.) 20.01.2018

09.02.2018

10.02.2018

04.03.2018

05.03-10.04.2018
Двокреветна соба – цена по лице 2+1 63.00 € 41.00 € 39.00 €           31.00 €
Трокреветна соба – цена за 3 лица 3+0 161.00 € 107.00 € 101.00 €           82.00 €
Едноспален апартман – цена за 3 лица 2+2 178.00 € 117.00 € 110.00 €           89.00 €
Еднокреветна соба – цена за соба 1 92.00 € 59.00 € 55.00 €           44.00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до Ски Центар 2 – Малина, користење на внатрешен базен,
сауна, парна бања, џакузи, фитнес, ски гардеробер, паркинг, интернет.
Дополнителни услови :
▪ Дете до 4.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 5-12.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – бесплатно
▪ Две деца од 5-12.99 год. на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – бесплатно
▪ Дете од 5-12.99 год. на дополнително легло во апартман со 3 возрасни – 10% доплата
▪ Четврт возрасен во апартман со 3 возрасни или 2 возрасни и 1 дете – 15% доплата
▪ Дете до 12.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – 50% попуст
▪ Две деца до 12.99 год. со 1 возрасен – доплаќаат по 50% од цена за возрасен
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 65€, дете (5-12.99 год.) – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

Share This