Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.10.2017

10% за резервација и уплата до 01.12.2017

Цените се по лице за 1 ноќевање 16.12-25.12.2017 16.12-25.12.2017
03.01-31.03.2018 03.01-31.03.2018
Вид на сместување | Период на престој ALL Inc. Flexy ПП Flexy ALL Inc. Flexy + лифт карта ПП Flexy + лифт карта
Еднокреветна соба 1 66.00 € 57.00 € 79.00 € 69.00 €
Двокреветна соба – супериор 2+2 53.00 € 46.00 € 68.00 € 59.00 €
Едноспален апартман 2+2 66.00 € 57.00 € 79.00 € 69.00 €
Двоспален апартман 4+2 63.00 € 54.00 € 76.00 € 66.00 €
Дете до 6.99 год. на дополнително легло  Бесплатно
Дете од 7-11.99 год. на дополнително легло 28.00 € 24.00 € 35.00 € 31.00 €
Дете до 6.99 год. на редовно легло 22.00 € 20.00 € 23.00 € 31.00 €
Дете од 7-11.99 год. на редовно легло 36.00 € 32.00 € 48.00 € 43.00 €
Возрасен на дополнително легло 41.00 € 35.00 € 55.00 € 48.00 €
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, фитнес, сауна, транспорт до ски писти, ски гардеробер, интернет
ОПИС за ALL INCLUSIVE FLEXY и ALL INCLUSIVE FLEXY + лифт карта :
Појадок /07:30-10:00/ во основен ресторан Перелик. Пијалоци – кафе, чај, млеко, безалохолни пијалоци, вода.
Ужина /10:30-12:00/ во лоби бар. Пијалоци – кафе, чај, безалохолни пијалоци, вода, пиво, вино.
Ручек /12:00-14:00/ во ресторан Малина на ски пистите или основен ресторан Перелик.
Пијалоци во ресторан Малина на ски пистите – кафе, чај, безалкохолни пијалоци, вода.
Пијалоци во основен ресторан Перелик  – кафе, чај, безакохолни пијалоци, вода, пиво, вино.
Ужина /14:30-16:00/ во ресторан Малина на ски пистите или лоби бар. Пијалоци – кафе, чај, безалохолни пијалоци, вода.
Пијалоци во лоби бар /14:30-22:00/ – кафе, чај, безалохолни пијалоци, вода, пиво, вино, коктели.
Вечера /18:30-21:00/ во основен ресторан Перелик. Пијалоци – безалкохолни пијалоци, вода, пиво, вино, вотка, ракија, виски.
ОПИС за ПОЛУПАНСИОН FLEXY и ПОЛУПАНСИОН FLEXY + лифт карта :
Појадок /07:30-10:00/ во основен ресторан Перелик. Пијалоци – кафе, чај, млеко, безалохолни пијалоци, вода.
Вечера /18:30-21:00/ во основен ресторан Перелик. Пијалоци – безалкохолни пијалоци, вода, пиво, вино, вотка, ракија, виски.
FLEXY ЛИФТ КАРТА : дава достап до двете ски зони Пампорово и Мечи Чал, бројот на ноќевања е бројот на денови
 за користење на ски карта, има можност за полудневно користење во текот на првиот и последниот ден од престојот.
Share This