Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

20% за резервација и уплата до 31.10.2017 за период на престој 07.01-18.01.2018 | 04.03-09.04.2018

15% за резервација и уплата до 31.10.2017 за период на престој 01.12-21.12.2017 | 19.01-03.03.2018

10% за резервација и уплата до 31.10.2017 за период на престој 22.12-28.12.2017

10% за резервација и уплата до 30.11.2017 за период на престој 07.01-09.04.2018

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 13.01-20.01.2018 (се комбинира со попуст за рана резервација)

7=6 за период на престој од 20.01-30.03.2018 (важи за резервации од 01.12.2017)

Цените се за соба за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.12.2017

21.12.2017

22.12.2017

28.12.2017

29.12.2017

06.01.2018

07.01.2018

18.01.2018

19.01.2018

03.03.2018

04.03.2018

09.04.2018

Двокреветна соба 2+1 84.00 € 143.00 € 188.00 € 114.00 € 147.00 €
Двокреветна соба – поглед планина 2+1 100.00 € 160.00 € 205.00 € 131.00 € 164.00 €
Едноспален апартман 2+2 100.00 € 171.00 € 224.00 € 136.00 € 176.00 €
Едноспален апартман – поглед планина 2+2 117.00 € 187.00 € 241.00 € 153.00 € 193.00 €
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, СПА и фитнес центар, интернет.
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 8€, дете – 4€
Минимален престој – 5 ноќевања.
Дополнителни услови :
▪ Дете до 5.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – 27€ за 1 НП
▪ Возрасен на дополнително легло  – 37€ за 1 НП
▪ Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни – 95€, дете – 55€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This