Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 25% за резервација и уплата до 30.09.2017 | 20% за резервација и уплата до 30.10.2017

15% за резервација и уплата до 21.11.2017

БОНУСИ : 7=6, 14=12 за резервации од 21.11.2017 (не важи за период 27.12-02.01.2018)

Цените се за соба за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 27.12-02.01.2018 23.12.2017

26.12.2017

10.01.2018

18.01.2018

01.12-22.12.2017
03.01.2018

09.01.2018

04.02.2018

28.02.2018

01.03-14.04.2018
Вид на сместување | Период на престој 19.01.2018

03.02.2018

Едноспален апартман 2+2 200.00 € 165.00 € 130.00 € 110.00 €
Двоспален апартман 4+2 365.00 € 280.00 € 210.00 € 185.00 €
Две деца до 10.99 год. на доп.легло  Бесплатно
Трето дете до 10.99 год. на доп.легло 41.00 € 35.00 € 29.00 € 23.00 €
Доплата за возрасен на доп.легло 55.00 € 46.00 € 38.00 € 31.00 €
Доплата за апартман со поглед на планина  5€ за апартман на ден
Доплата за делукс апартман  15€ за апартман на ден
Доплата за еднокреветна соба  10% попуст  25% попуст  25% попуст  25% попуст
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,
релакс соба, џакузи, детски кат, паркинг, интернет.
Дополнителни услови :
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете (11-15.99 год.) – 45€, дете (6-10.99 год.) – 25€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This