ЗИМА 2018

Погледнете ги најдобрите пондуи за оваа зима!

ЗИМА 2018 – Погледнете ги најновите понуди за зима 2018 од Туристичката Агенција Јоцо Турс. Ви нудиме зимувања во Бугарија, Србија и други дестинации по Ваш избор.

%

ЗАДОВОЛСТВО ОД АРАНЖМАНИТЕ

ПИШЕТЕ НИ

4 + 8 =

РАБОТНО ВРЕМЕ

Понеделник до Петок од 08-20
Сабота од 08-17 часот.

ТЕЛЕФОН

+389 (0)31 429 426
+389 (0)71 376 426

АДРЕСА

Октомвриска Револуција бр. 58
1300 Куманово

Ednodnevni kapenja

ПРОМОТИВНО ЕДНОДНЕВНО КАПЕЊЕ

 

Сабота, 02.06.2018:

Паралија и Олимпик Бич

 

Недела, 03.06.2018:

Калитеа, Полихроно, Ханиоти, Пефкохори

 

Резервирајте на 031.429.426 и 071.376.426

 

Ви благодариме.

Share This