ИГЛИКА ПАЛАС 4* – Боровец

www.hoteliglikapalace.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 | 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2019
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 21.12-26.12.2019 27.12-01.01.2020 02.01-25.01.2020 26.01-13.02.2020
Вид на сместување  04.03-09.04.2020   14.02-03.03.2020  
Двокреветна соба – економи 2+0 25 € 46 € 37 €                            25 €
Двокреветна соба – стандард 2+1 37 € 52 € 44 €  37 €
Студио 2+2 / 3+1 37 € 52 € 44 € 37 €
Еднокреветна соба – економи 1+0  40 € 89 € 58 €  40 €
Еднокреветна соба – стандард 1+0  58 € 101 € 70 € 58 €
НАПОМЕНА : За сместување во студио задолжително се наплатуваат мин. 3 редовни суми. 
Во цената е вклучено : појадок и вечера, кафе пауза, користење на внатрешен базен, ски гардеробер, интернет во лоби, паркинг
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 1.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло  во соба – бесплатно 
▪ Возрасен на дополнително легло  во соба – 25% попуст
▪ Две деца со 2 возрасни сместени во студио – бесплатно
▪ 4-ти возрасен на дополнително легло во студио – 25% попуст
▪ 3-то дете во студио на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло во соба – 25% попуст (не важи за Нова Година)
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете – 30€ 
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

winter holidays hero image

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молам внесете го Вашиот коментар!
Ве молиме внесете го Вашето име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.