Вила Оле се наоѓа на 20м од плажа во Полихроно. Располага со петокреветни апартмани опремени со кујна, купатило, тераса, тв и клима која е вклучена во цената. Спалната соба има еден брачен кревет и еден кревет на расклопување, во дневната соба има тросед на расклопување и еден двосед. Апартманот е во сопствен закуп.

Vila Ole Leto 2019
Вила Оле Полихроно
Vila Ole Leto 2019-1

НАПОМЕНА

 • Цените се дадени за наем на цел апартман за 7 ноќи/8 дена без вклучен превоз;
 • Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
 • Во апартман, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 5 години на двоседот. – БЕСПЛАТНО;
 • Поради генерално чистење на апартманите после секоја смена, истите се напуштаат во 09:00 часот, а се добиваат околу 13:00 часот (локално време);
 • Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
 • Превоз од: Куманово/Скопје /
 • Автобусот ги остава/зема патниците на најблиската локација до вилата.
 • Дигитална телевозија;
 • Клима – БЕСПЛАТНА ! ! !

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

 • За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот термин;
 • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 • Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
 • Доплата за патничко осигурување – 150мкд / 300мкд за лица над 65 год.
Share This