МАРИА АНТОАНЕТА РЕЗИДЕНС 3* – Банско

www.maria-antoaneta.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% попуст за резервација и уплата до 10.10.2019 | 15% попуст за резервација и уплата до 10.11.2019
 10 % попуст за резервација и уплата до 10.12.2019
Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок 01.12-12.12.2019 13.12-26.12.2019 27.12-02.01.2020 03.01-11.01.2020
06.03-30.04.2020 12.01-05.03.2020    
Двокреветна соба  2+0 21.00 € 24.00 € 50.00 € 28.00 €
Еднокреветна соба 1 39.00 € 44.00 € 91.00 € 48.00 €
Јуниор сјуит 2+1 22.00 € 25.00 € 53.00 € 29.00 €
Јуниор сјуит со кујна 2+1 23.00 € 26.00 € 54.00 € 30.00 €
Едноспален апартман 2+2 25.00 € 28.00 € 56.00 € 32.00 €
Едноспален апартман со кујна 2+2 26.00 € 29.00 € 57.00 € 33.00 €
Двоспален апартман 4+2 27.00 € 30.00 € 58.00 € 34.00 €
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 6€ , дете 3€
Минимален престој : 27.12-11.01.2020 – 3 ноќевања
Во цената е вклучено : транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг. 
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 1.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – плаќа целосна сума
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни – 60€, дете од 2-11.99 год.- 30 € 
▪ Доплата за подземен паркинг – 10€ на ден (се плаќа на рецепција)
▪ Доплата за бебешко креветче – 5€ на ден (се плаќа на рецепција)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молам внесете го Вашиот коментар!
Ве молиме внесете го Вашето име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.