ПЕРУН ПЛАТИНУМ 4* – Банско 

www.hotelperunbansko.com
Цените се по лице за 1 ноќевање 29.11-20.12.2019 19.01-01.02.2020 21.12-27.12.2019 28.12-01.01.2020
на база ПОЛУПАНСИОН 05.01-18.01.2020   02.01-04.01.2019  
  02.02-28.03.2020      
Двокреветна соба – економи 2+1                           41 €                             46 €                           55 €                           82 €
Двокреветна соба – без балкон 2+1                           43 €                             49 €                           59 €                           88 €
Двокреветна соба – со балкон 2+1                           44 €                             50 €                           61 €                           90 €
Јуниор сјуит *цена за 2 лица 2+2                         108 €                          122 €                         146 €                         218 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, детски кат,  паркинг, интернет.
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 1.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст
▪ Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 25% попуст
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – бесплатно
▪ Втото дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молам внесете го Вашиот коментар!
Ве молиме внесете го Вашето име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.