МАУНТАЈН ПАРАДАЈЗ 4* – Банско

www.mountain-paradise.org
Цените се по лице за 1 ноќевање 28.12-01.01.2020 02.01-22.02.2020 22.12-27.12.2019 01.12-21.12.2019
на база ПОЛУПАНСИОН *НП   23.02-09.03.2020 10.03-31.03.2020
Студио  2+0                           50 €                             35 €                           34 €                           30 €
Едноспален апартман 2+2                           55 €                             38 €                           36 €                           32 €
Двооспален апартман 4+2                           55 €                             38 €                           36 €                           32 €
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ → / 7=6 7=6  7=5 / 6=5 / 5=4
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, солена соба, сауна, парна бања, фитнес, интернет
Дополнителни услови : 
▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло  – 30% попуст
▪ За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица 
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете – 35€ 
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молам внесете го Вашиот коментар!
Ве молиме внесете го Вашето име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.