МУРИТЕ КЛУБ 4* – Банско

www.murite.bg 
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА (не важи за 28.12-01.01.2019) : 20% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 
15% попуст за резервација и уплата до 15.11.2019 | 10% попуст за резервација и уплата до 15.12.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-19.12.2019 и 19.01-11.04.2020 (се комбинира со 10% попуст за рана резервација)
*Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено 
Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-19.12.2019 20.12-27.12.2019 28.12-01.01.2020 19.01-20.02.2020
на база ПОЛУПАНСИОН  21.02-11.04.2020 02.01-18.01.2020 (мин. 4 ноќ.)  
Двокреветна соба – АЗАЛИА 2+0                           24 €                             35 €                           51 €                           33 €
Еднокреветна соба – АЗАЛИА 1                           36 €                             53 €                           76 €                           50 €
Едноспален апартман – АЗАЛИА 2+2                           28 €                             39 €                           58 €                           37 €
Двоспален апартман – АЗАЛИА 4+2                           24 €                             35 €                           51 €                           33 €
Двокреветна соба – ОРХИДЕА 2+0                           20 €                             30 €                           43 €                           28 €
Еднокреветна соба – ОРХИДЕА 1                           30 €                             47 €                           65 €                           43 €
Едноспален апартман – ОРХИДЕА 2+2                           24 €                             34 €                           50 €                           32 €
Двоспален апартман – ОРХИДЕА 4+2                           20 €                             31 €                           43 €                           28 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.
Доплата за ALL INCLUSIVE – возрасен 8€ , дете од 6-13.99 год. – 4€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 часот)
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно
▪ Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – 50% попуст
▪ Дете од 2-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во едноспален апартман – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми и важат условите за лица на доп.легло (доколку има)
▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасни – 65€, дете од 6-13.99 год.- 35€ (резервациите без вечера се на барање)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молам внесете го Вашиот коментар!
Ве молиме внесете го Вашето име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.