Предновогодишна забава во организација на T.A  Јоцо Турс на следните датуми: 25.12.17; 26.12.17; 27.12.17

Предновогодишна забава во ресторанот Good Place “Palas”. Состанок со групата во договорено време пред T.A  Јоцо Турс. Свечена вечера со неограничен пијалок и жива музика. Во договореното време заминување за Куманово. Пристигнување во Куманово во доцни вечерните часови.

ЦЕНА: 1,000 денари на 2 рати

Предновогодишна забава

Во цената е вклучено:

  • Превоз со високотуристучки автобус
  • Свечена вечера (сезонска салата – домат, краставица, зелка, пиперка; ладно предјадење – шунка x 2, печеница, кулен, чајна, сув врат x 2, кашкавал, проја, поховано јајце; вечера – гурманска плескавица 200гр, пилешко бело месо на жар 200гр, пекарски компир, домашна лепиња;

Десерт – домашна баклава;

  • Неограничен пијалок (домашна ракија, вињак, водка, вермут, пелинковац, узо, пиво-пилс 0.5 и зајечарско 0.5, вино црно – мечкина крв , бело – рубин, розе – рубин, кока кола, фанта, швепс, густи сок, кисела вода – хеба, кафе)
  • Богат музички програм
  • Организација и водство
ЕДНОДНЕВНИ КАПЕЊА ВО ГРЦИЈА

Контактирајте не!
Share This