Почетна БУГАРИЈА ЗИМУВАЊЕ РОДОПСКИ ДОМ 4* – ПАМПОРОВО

РОДОПСКИ ДОМ 4* – ПАМПОРОВО

0
93

Хотел РОДОПСКИ ДОМ 4* – Чепеларе, Пампорово 

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 | 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 15.01-02.02.2020 | 20.02-31.03.2020 (попустите не се комбинираат)
Цените се по лице за 1 ноќевање  01.12-23.12.2019 24.12-27.12.2019 28.12-01.01.2020
на база ПОЛУПАНСИОН 29.02-31.03.2020 02.01-28.02.2020
Двокреветна соба  2+1                      22,00 €                      28,00 €                      53,00 €
Едноспален апартман 2+2                      31,00 €                      40,00 €                      76,00 €
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, интернет, паркинг
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 5.99 год. во двокреветна соба со 2 возрасни – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 65% попуст 
▪ Трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба  – 25% попуст
▪ Две деца до 11.99 год. на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – бесплатно
▪ Трет возрасен на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – доплата 11€
▪ Четврт возрасен на дополнително легло во апартман – доплата 11€
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 50€, дете (4-11.99 год.) – 25€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image

БЕЗ КОМЕНТАР

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молам внесете го Вашиот коментар!
Ве молиме внесете го Вашето име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.