САМОКОВ 4* – Боровец

www.samokov.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 | 10% попуст за резервација  и уплата до 10.11.2020
БОНУСИ : 5=4 / 6=5 / 7=6 за период на престој 04.01-22.01.2020 I 07.03-31.03.2020
Попустот за рана резервација и бонусите не се комбинираат. Резервации со бонус се валидни по завршување на попустите за рана резервација
Цените се по лице за 1 ноќ.  28.12-03.01.2020 04.01-17.01.2020 18.01-31.01.2020 21.12-27.12.2019
Вид на сместување    01.02-21.02.2020 22.02-28.02.2020 29.02-31.03.2020
Двокреветна соба – НП  2+1 54 € 40 € 35 € 30 €
Двокреветна соба – ПП 2+1 60 € 46 € 40 € 35 €
Во цената е вклучено : НП – ноќевање со појадок, ПП – појадок и вечера,  користење на внатрешен базен, ски гардеробер, интернет во лоби.
Минимален престој : 5 ноќевања во новогодишниот период, 3 ноќевања во останатиот период 
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете од 5-11.99 год. на редовно легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло  – 15% попуст
▪ Доплата за еднокреветна соба : 20€ на ден
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 50€, дете – 35€ 
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молам внесете го Вашиот коментар!
Ве молиме внесете го Вашето име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.