Цени валидни за период на престој 06.09-09.09.2019 (мин. 2 ноќевања)

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*

Тип на сместување

Ноќевање со појадок  

Петок-Сабота

Недела-Четврток

Двокреветна соба делукс (2+1)

86€

69€

Еднокреветна соба делукс (1+0)

66€

54€

Студио (2+2)

124€

100€

Апартман лукс (2+2)

140€

112€

Деца до 3.99 год.

Бесплатно

Бесплатно

Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во соба

12€

10€

Дете од 12-15.99 год. на доп.легло во соба

28€

23€

Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во студио/апп

Бесплатно

Бесплатно

Дете од 12-15.99 год. на доп.легло во студио/апп

28€

23€

Доплата за вечера : 12€ – возрасен, 8€ – дете 4-12

Цените се во евра за 1 ноќевање за 2 лица во двокреветна соба/студио/апартман или за 1 лице во еднокреветна соба и вклучуваат:

 •          Ноќевање со појадок 
 •          Користење на сауна, парна бања, фитнесцентар
 •          Користење затворен базен со минерална вода од 33⁰С (полуолимписки размери)
 •          Користење на отворен базен со минерална вода од 33⁰С,
 •          Користење на отворен термален базен со минерална вода 38⁰С
 •          Лежалка и пешкир покрај базените
 •          Безжичен интернет во целиот хотел
 •          Паркинг
 •          Сеф на рецепција
 •          Детско катче со аниматор
 •          Туристичка такса

Во цените не е вклучено : патничко осигурување

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 4*

Тип на сместување

2 ПП

3 ПП

Двокреветна соба делукс (2+0)

256€

354€

Двокреветна соба премиум (2+1)

277€

385€

Јуниор апартман (2+2)

349€

493€

Делукс апартман (4+1)

493€

677€

Деца до 11.99 год. на доп.легло

Бесплатно

Возрасен на доп.легло

82€

123€

Цените се во евра за соба за 2 или 3 ноќевања и вклучуваат :
√ Ноќевање со појадок и вечера
√ Користење на базени со минерална вода, џакузи, сауни, парна бања, релакс зона, фитнес
√ Паркинг, интернет

√ Туристичка такса

Во цените не е вклучено : патничко осигурување

ПАРК ХОТЕЛ ПИРИН 5*

Тип на сместување

2 НП

3 НП

Двокреветна соба лукс (2+1)

226€

308€

Двокреветна соба стандард (2+о)

205€

277€

Деца до 3.99 год.

Бесплатно

Деца од 4-11.99 год. на доп.легло

70% попуст

Деца од 4-11.99 год. на ред.легло

30% попуст

Возрасен на доп.легло

50% попуст

Цените се во евра за соба за 2 или 3 ноќевања и вклучуваат :
√ Ноќевање со појадок
√ Користење на базени со минерална вода, џакузи, сауни, парни бањи, релакс зона, фитнес
√ Паркинг, интернет

√ Туристичка такса

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка такса 1€ по лице на ден.

Хотел СВЕТИ НИКОЛА 3*

Тип на сместување

Ноќевање со појадок  

Двокреветна соба стандард

20€

Двокреветна соба делукс

25€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :
√ Ноќевање со појадок
√ Користење на затворен базен со минерална вода и џакузи, римска бања, фитнес
√ Паркинг, интернет

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка такса 1€ по лице на ден

Организиран превоз :

Куманово – Сандански – Куманово

Поаѓање : 06.09.2019 / 07.09.2019

Враќање : 09.09.2019

Цена : 40€ по лице повратен билет

 

Share This