САНИ ХИЛС 3* – Пампорово

www.sunnyhillsbg.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-24.12.2019, 06.01-02.03.2020, 04,03-10.03.2020 (попустите не се комбинираат)
Цените се по соба за 1 ноќевање со појадок 01.12-19.12.2019 20.12-28.12.2019 29.12-05.01.2020 06.01-19.01.2020
Вид на сместување 06.03-10.04.2020 20.01-05.03.2020    
Студио (2 возрасни)                       50,00 €                      62,00 €                      87,00 €                      54,00 €
Студио (2 возрасни + дете до 5.99 год.)                      50,00 €                      62,00 €                      87,00 €                      54,00 €
Студио (2 возрасни + дете од 6-11.99 год.)                      50,00 €                      62,00 €                      87,00 €                      54,00 €
Студио (3 возрасни)                      62,00 €                      75,00 €                    106,00 €                      62,00 €
Двоспален апартман (2 возрасни + 2 деца до 11.99 год.)                      69,00 €                      87,00 €                    125,00 €                      75,00 €
Двоспален апартман (3 возрасни + 1 дете до 11.99 год.)                      69,00 €                      87,00 €                    125,00 €                      75,00 €
Двоспален апартман (4 возрасни)                      85,00 €                    100,00 €                    137,00 €                      87,00 €
Триспален апартман (макс. 5 возрасни)                      94,00 €                    119,00 €                1.621,00 €                    119,00 €
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 12€, дете (6-11.99 год.) – 6€
Во цената е вклучено : користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, ски гардеробер, паркинг, интернет
Дополнителни услови : 
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молам внесете го Вашиот коментар!
Ве молиме внесете го Вашето име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.