Цени валидни за период на престој 06.09-09.09.2019 (мин. 2 ноќевања)

Хотел ХОТ СПРИНГС 4*

Тип на сместување

Полупансион

06.09-09.09.2019
(3 ПП)

07.09-09.09.2019

(2 ПП)

Двокреветна соба комфорт (2+0)

189€

119€

Двокреветна соба егзекутив (2+1)

200€

126€

Алпин студио (2+2)

222€

141€

Дополнителни услови :

 • За сместување во еднокреветна соба – 20% попуст од цената за 2 лица
 • Дете до 5.99 год. – бесплатно
 • Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 29€ на ден
 • Второ дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – доплата 19€ на ден
 • Дете од 6-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст од цената за возрасен
 • Трет возрасен на дополнително легло – доплата 38€ на ден
 • Четврт возрасен на дополнително легло – доплата 29€ на ден

Цените се во евра по лице за 2 или 3 ноќевања и вклучуваат :

 • Појадок и вечера
 • Користење на СПА Центар – внатрешни и надворешни базени со минерална вода, сауна, парна бања, турска бања, ледена фонтана, солена соба, тепидариум, лакониум, фитнес
 • Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување

Хотел АСПА ВИЛА 3*

Вид на сместување

Пакет

2 ПП

Пакет

3 ПП

Двокреветна соба – базен (2+1)

66€

93€

–      Дете до 5.99 год. на доп.легло

Бесплатно

–      Дете од 6-11.99 год. на доп.легло

43€

61€

Двокреветна соба – планина (2+2)

74€

107€

–      Дете до 5.99 год. на доп.легло

Бесплатно

–      Дете од 6-11.99 год. на доп.легло

47€

68€

–      Возрасен на доп.легло

60€

85€

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

 • 2 / 3 ноќевања на база појадок и вечера
 • Користење на надворешен базен со минерална вода, џакузи, детски базен, фитнес, сауна, парна бања
 • Интернет
 • Паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка такса 1€ по лице на ден

Организиран превоз :

Куманово – С.Бања – Куманово

Поаѓање : 06.09.2019 / 07.09.2019

Враќање : 09.09.2019

Цена : 35€ по лице / повратен билет

 

 

Share This