ТАНЕ 4* – БАНСКО

0
224

ТАНЕ 4* – Банско

 
Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-20.12.2019 21.12-28.12.2019 29.12-02.01.2020 11.03-31.03.2020
на база ПОЛУПАНСИОН 11.02-10.03.2020 03.01-10.02.2020    
Двокреветна соба 2+1                           31 €                             33 €                           38 €                           28 €
Едноспален апартман 2+2                           34 €                             36 €                           41 €                           30 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, руска бања, солена соба, џакузи, фитнес, паркинг, интернет.
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 3.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – доплата 15€
▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image

БЕЗ КОМЕНТАР

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молам внесете го Вашиот коментар!
Ве молиме внесете го Вашето име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.