ФЕСТА ВИНТЕР ПАЛАС 5* – Боровец

www.festahotels.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 | 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-20.12.2019, 08.01-15.02.2020, 05.03-09.04.2020 (не се комбинира со попуст за рана резервација, важи за рез. од 01.11.2019)
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-20.12.2019 21.12-27.12.2019 28.12-01.01.2020 02.01-13.01.2020 14.01-25.01.2020 26.01-15.02.2020 16.02-04.03.2020 05.03-09.04.2020
Вид на сместување
Двокреветна соба  2+1           44 €           59 €         108 €           70 €           59 €           69 €           57 €           44 €
Јуниор сјуит – студио 2+2           51 €           68 €         124 €           80 €           66 €           79 €           63 €           51 €
Aпартман 2+2           54 €           73 €         135 €           86 €           72 €           85 €           68 €           54 €
Еднокреветна соба 1+1           67 €           88 €         215 €         126 €           88 €         124 €           85 €           67 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера,  користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, релакс зона, интернет
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 2.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете и трето дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во соба – 30% попуст
▪ Дете до 12.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – 50% попуст
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 90€, дете – 50€
▪ Доплата за Божиќна вечера на 25.12.2018 (задолжително) : возрасни – 40€, дете – 20€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молам внесете го Вашиот коментар!
Ве молиме внесете го Вашето име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.