FLORA 4* – Боровец 
 РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 15.10.2019 
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-19.12.2019 | 05.03-31.03.2019
Цени по соба за 1 ноќевање  01.12-17.12.2019   18.12-25.12.2019   26.12-03.01.2020   04.01-04.03.2020 
ПОЛУПАНСИОН  12.03-31.03.2020   05.03-11.03.2020     
Еднокреветна соба 
1 возрасен 49 € 58 € 119 € 74 €
Двокреветна соба 
2 возрасни 63 € 74 € 125 €  97 €
3 возрасни  85 € 100 € 169 € 131 €
1 возрасен + 1 дете (2-11.99 год.) 63 € 74 € 125 € 97 €
1 возрасен + 2 деца (2-11.99 год.) 63 € 74 € 125 € 97 €
2 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.) 63 € 74 € 125 € 97 €
Јуниор сјуит (2+1)
2 возрасни 69 € 81 € 132 € 103 €
3 возрасни  94 € 110 €  178 € 140 €
1 возрасен + 1 дете (2-11.99 год.) 69 € 81 € 132 € 103 €
1 возрасен + 2 деца (2-11.99 год.) 69 € 81 € 132 € 103 €
2 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.) 69 € 81 € 132 € 103 €
Едноспален апартман (2+2)
2 возрасни 83 € 98 € 154 € 120 €
3 возрасни  111 € 132 € 208 € 162 €
4 возрасни  140 € 166 € 262 € 204 €
1 возрасен + 1 дете (2-11.99 год.) 83 € 98 € 154 € 120 €
1 возрасен + 2 деца (2-11.99 год.) 83 € 98 € 154 € 120 €
2 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.) 83 € 98 € 154 € 120 €
2 возрасни + 2 деца (2-11.99 год.) 99 € 117 € 185 € 144 €
3 возрасни + 1 дете (2-11.99 год.) 111 € 132 € 208 € 162 €
1 возрасен + 3 деца (2-11.99 год.) 99 € 117 € 185 € 144 €
Во цената е вкучено: појадок и вечера,  користење на внатрешен базен, фитнес
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 1.99 год. – бесплатно

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително): возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 40€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
winter holidays hero image

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молам внесете го Вашиот коментар!
Ве молиме внесете го Вашето име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.