ЈАСТРЕБЕЦ 4* – Боровец

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 / 15% попуст за резервација и уплата до 31.10.2020 / 10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2019 (не важи за 20.12-04.01.2020)
БОНУСИ : 7=6 за  период на престој 05.01-19.01.2020, 08.03-31.03.2020 (попустите не се комбинираат)
Ноќевање со појадок Макс. 05.01-30.01.2020 31.01-07.03.2020 08.03-31.03.2020 20.12-26.12.2019 27.12-04.01.2020
капацитет Недела-Четврток Петок-Сабота Недела-Четврток Петок-Сабота мин.4 ноќ. мин. 7 ноќ.
Еднокреветна соба 1+0     127 €     176 €     176 €     111 €     138 €     156 €     231 €
Двокреветна соба за 2 возрасни  2+1     143 €     193 €     193 €     130 €     154 €     176 €     248 €
Мал апартман за 2 возрасни 2+1     220 €     270 €     270 €     193 €     220 €  N/A   N/A 
Голем апартман за 2 возрасни  2+1     248 €     303 €     303 €     226 €     243 €  N/A   N/A 
Финска вила за 2 возрасни 4+1     219 €     270 €     270 €     187 €     209 €     275 €     369 €
Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло         18 €        18 €        18 €        18 €        18 €        18 €        18 €
Возрасен на дополнително легло        36 €        32 €        32 €        32 €        32 €        32 €        32 €
Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат : 
▪ Појадок, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, хербална бањам лакониум, ледена фонтана, релакс зона, воден масажер, фитнес, интернет, паркинг, ски лифт пред хотел Јастребец
▪ Доплата за вечера – возрасен 25€
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) – возрасен 165€, дете 85€
▪ Доплата за божиќна вечера на 25.12 (задолжително) – возрасен 55€, дете 30€
▪ Дете до 3.99 год – бесплатно
winter holidays hero image

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молам внесете го Вашиот коментар!
Ве молиме внесете го Вашето име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.