Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017

15% за резервација и уплата до 31.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-22.12.2017 | 05.03-31.03.2018 (попустите се комбинираат)

Цените се за соба за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12.2017

27.12.2017

18.12.2017

28.12.2017

29.12.2017

02.01.2018

20.01.2018

17.02.2018

18.02-04.03.2018
Вид на сместување | Период на престој 05.03.2018

31.03.2018

03.01.2018

19.01.2018

Еднокреветна соба 1 50.00 € 72.00 € 117.00 € 62.00 € 58.00 €
Двокреветна соба – стандард 2+1 64.00 € 91.00 € 147.00 € 78.00 € 74.00 €
Двокреветна соба – large 2+2 72.00 € 100.00 € 156.00 € 87.00 € 82.00 €
Едноспален апартман 2+2 81.00 € 109.00 € 164.00 € 96.00 € 91.00 €
Едноспален апартман – лукс 2+2 90.00 € 118.00 € 173.00 € 105.00 € 100.00 €
Минимален престој – 5 ноќевања.
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, ски гардеробер, сеф, интернет, паркинг
Дополнителни услови :
▪ Деца до 1.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст од цената за лице
▪ Возрасен на дополнително легло во соба – 20% попуст од цената за лице
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This