www.perunlodge.bg

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 30.09.2017

15% за резервација и уплата до 31.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2017 (попустите за рана рез. не важат за престој од 03.01-13.01.2018)

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 03.01-13.01.2018 | 7=6 за период на престој 13.01-20.01.2018 (се комбинира со попуст за рана резервација)

7=6 за период на престој од 20.01-30.03.2018 (важи за резервации од 01.12.2017)
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 29.12.2017

02.01.2018

03.01.2018

12.01.2018

23.12.2017

28.12.2017

20.01.2018

03.02.2018

01.12.2017

22.12.2017

13.01.2018

19.01.2018

05.03.2018

20.04.2018

Вид на сместување | Период на престој мин. 4 ноќ. 04.02.2018

04.03.2018

Студио 2+1 62.00 € 44.00 € 33.00 € 34.00 € 28.00 €
Едноспален апартман 2+2 67.00 € 50.00 € 35.00 € 36.00 € 30.00 €
Јуниор сјуит 2+1 67.00 € 50.00 € 35.00 € 36.00 € 30.00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања,
 ски гардеробер, паркинг, интернет.
Дополнителни услови :
▪ Дете до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – 17€ на ден
▪ Дете од 6-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло  – 30% попуст
▪ Доплата за еднокреветна соба : 20€ на ден (важи за престој од 01.12-28.12.2017 и 13.01-20.04.2018)
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : во основен ресторан – возрасни – 80€, дете – 40€ | во зимска градина – возрасни – 70€, дете – 35€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Share This