НОВА 2019 ГОДИНА ВО СОФИЈА – ХОТЕЛ ФЕСТА

НОВА 2019 ГОДИНА ВО СОФИЈА – ХОТЕЛ ФЕСТА

ДОЧЕК НА НОВА 2019 ГОДИНА ВО СОФИЈА Хотел ФЕСТА СОФИА 4* Хотелот e на локација која овозможува брз пристап до центарот на Софија, како и до Музејот на национална историја, Бојанската црква која датира од 1259 година која е под заштита на УНЕСКО и националниот парк...
11 ОКТОМВРИ: АЗУРЕН БРЕГ (Милано-Ница-Кан-Сен Тропе- Монако-Монте Карло)

11 ОКТОМВРИ: АЗУРЕН БРЕГ (Милано-Ница-Кан-Сен Тропе- Монако-Монте Карло)

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 209€ /12.960 ден Прв ден 10.10.2018 СКОПЈЕ – МИЛАНО     Состанок на група 10 00ч. Поаѓање во 10:30 часот од паркингот спроти спортска сала Борис Трајковски. Се патува преку граничниот премин Табановце, Србија, Хрватска. Ноќно возење со...
11 ОКТОМВРИ: САНТОРИНИ

11 ОКТОМВРИ: САНТОРИНИ

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:169€ / 10.480 денари Прв ден 10.10.2018 Скопје – Пиреа Состанок на групата на паркингот спроти спортски центар Борис Трајковски во 14:30ч. Се патува преку гр. премин Богородица со попатни паузи. Втор ден 11.10.2018 Пиреа – Санторини...
11 ОКТОМВРИ: ИСТАНБУЛ

11 ОКТОМВРИ: ИСТАНБУЛ

Цена на аранжманот: 95€ / 5.890мкд Прв ден 10.10.2018 СКОПЈЕ – ИСТАНБУЛ  Состанок на групата и поаѓање од градовите: Струмица во 16:00 часот (Бензинска “Makpetrol” – кружен тек), Штип во 17:00 часот (пред Стадионот), Велес во 17:45 часот...
ПРОМОТИВНО ЕДНОДНЕВНО КАПЕЊЕ

ПРОМОТИВНО ЕДНОДНЕВНО КАПЕЊЕ

Цена 900 денари Секоја сабота: Паралија и Олимпик Бич   Секоја недела: Калитеа, Полихроно, Ханиоти, Пефкохори   Резервирајте на 031.429.426 и 071.376.426 Тргање во 02:30 од пред агенцијата, враќање во 18:00 часот по македонско време....