Почетна 8-ми Март Банско, 8-ми Март

Банско, 8-ми Март

0
475

06.03.2020-08.03.2020

1ден. 06 март: Тргнување за Банско во раните утринските часови пред Т.А.Јоцо Турс. Планирана посета на Рилски Манастир и Благоевград и прошетка низ центарот. Групата продолжува за Банско и сместување во хотел..Можност за уживање и користење на СПА услуги. Вечера. Ноќевање.

2ден. 07 март: Појадок. Заминување за Банско. Слободно време за прошетка. Враќање во хотелот. Ручек. Слободно попладне за индивидуални активности. Вечера. Ноќевање.

ден. 08 март: Појадок и планирана посетана Банско. Ручек. Планирана посета на Сандански. Тргнување за Куманово.

Цена на аранжманот  90 € / 5580 денари на 4 рати (февруари, март, април и мај)

Во цената на аранжманот е вклучено:

 • Превоз со високотуристички автобус
 • 2 All inclusive  во хотел Мурите 4*
 • Користење на  џакузи, внатреше базен, финска сауна, парна бања, турска бања, фитнес
 • Wi-fi интернет
 • Посета на Благоевград
 • Посета на Рилски Манастир
 • Посета на Сандански
 • Придружник за време на патувањето
 • Организација  на патувањето 

Во цената на аранжманот не е вклучено:

 • Патничко осигурување 1 € дневно
 • Туристичка такса 1 € дневно

НАПОМЕНИ:

 • За реализација на аранжманот потребен е минимум од 40 патници.
 • Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1еур = 62мкд
 • За патувањето е потребно да поседувате валиден биометриски пасош, најмалку 3 месеци пред истек.
 • За овој аранжман важат Општите Услови на патување на СКТМ и Јоцо-ТурсМС.

Реализацијата на програмата е во зависност од временските услови, организаторот го задржува правото во случај на неповолни услови да ја промени програмата или да ги откаже излетите.

БЕЗ КОМЕНТАР

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молам внесете го Вашиот коментар!
Ве молиме внесете го Вашето име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.