ИНДИВИДУАЛНИ ПОНУДИ-КРУШЕВО

ИНДИВИДУАЛНИ ПОНУДИ-КРУШЕВО

Крушево-500.00 денари Тргнување за  Крушево во утринските часови пред Т.А.Јоцо Турс. Пристигнување во Крушево и планирана посета на куќата на Тоше Проески, гробот на Тоше Проески и споменик Македониум. Слободно време за прошетка низ градот на Крушевската Република,...
ИНДИВИДУАЛНИ ПОНУДИ-РИЛСКИ МАНАСТИР

ИНДИВИДУАЛНИ ПОНУДИ-РИЛСКИ МАНАСТИР

Рилски Манастир-Благоевград-1,000.00 денари на 2 рати Состанок со групата во раните утрински часови пред T.A  Јоцо Турс и тргнување за Бугарија. Рилскиот манастир се наоѓа во југозападниот дел на Република Бугарија во планината Рила. Бил основан во текот на 10 век од...
ИНДИВИДУАЛНИ ПОНУДИ-МЕТЕОРИ

ИНДИВИДУАЛНИ ПОНУДИ-МЕТЕОРИ

Метеори-1,600.00 денари на 2 рати Поаѓање  на групата во вечерни часови пред агенција Јоцо Турс . Се патува преку  граничен премин Богородица . Пристигнување во утрински часови на Метеори и слободно време за разгледување на импресивната природа и манастирите , коишто...
ИНДИВИДУАЛНИ ПОНУДИ-МАНАСТИР ОСТРОГ

ИНДИВИДУАЛНИ ПОНУДИ-МАНАСТИР ОСТРОГ

Излет до манастирот Острог во Црна Гора 02.06.2017 до 04.06.2017 за само 1,700.00 денари Посетете го манастирот Острог кој се наоѓа на падините на планината Острог во Црна Гора, на современиот магистрален пат помеѓу Подгорица и Никшиќ. Манастирот за првпат се...
ИНДИВИДУАЛНИ ПОНУДИ-КАПАДОКИЈА

ИНДИВИДУАЛНИ ПОНУДИ-КАПАДОКИЈА

4 ДЕНА / 3 НОЌЕВАЊА – АВИОНСКИ ПРЕВОЗ Кападокија – Ако постои  бајка за магична земја од глина ,веројатно ќе изгледа како Кападокија. Регионот е  во централна Турција и е познат по уникатни карпести форми во кои древните народи ги направиле своите домови и...
ИНДИВИДУАЛНИ ПОНУДИ-ДУБАИ (7 НОЌЕВАЊА)

ИНДИВИДУАЛНИ ПОНУДИ-ДУБАИ (7 НОЌЕВАЊА)

Посетете го Дубаи, град на луксузот и раскошот, рај од иднината кој Ве чека да го откриете. Важна напомена: Цените се по лице,сместување во двокреветна соба,и валидни за пријавување на мин. 2 патници. Плаќање исклучиво во денари, Плаќање при резервација 100 %,и нема...