ЛЕТО 2017: ПОЛИХРОНО-ВИЛА ОЛЕ

ЛЕТО 2017: ПОЛИХРОНО-ВИЛА ОЛЕ

Апартманот се наоѓа во најубавиот дел на Плоихроно, на само 20 метри од плажата. Комплексот е изграден 2012 година. На истата улица се наоѓаат два хотела и тоа Odyssey Hotel и Sun Hotel. Апартманот се наоѓа е на приземје. Во спалната собе може да спијат најмногу...
ЛЕТО 2017: ПЕФКОХОРИ-ВИЛА ПАРАДИСО

ЛЕТО 2017: ПЕФКОХОРИ-ВИЛА ПАРАДИСО

Бесплатно сместување за 3-то лице во Студио Вила “Paradiso” се наоѓа во центарот на Пефкохори, на околу 10m од плажа. 1/3 студијата кои се во сопствен закуп на Медитеран се наоѓаат на први и втори кат и се опремени со: брачен и едно поединечно легло, кујна (со прибор...
ЛЕТО 2017: ХАНИОТИ-ВИЛА МАРИА

ЛЕТО 2017: ХАНИОТИ-ВИЛА МАРИА

Вила “Maria” се наоѓа во центарот на Ханиоти, односно на самиот плоштад и нa oколу 150m oд плажа. Располага со 1/2 и 1/3 студија со редовни легла, како и 1/3+1 студија со 3 редовни и 1 дополнително легло на развлекување на I и II кат. Сите се комплетно опремени со:...
ЛЕТО 2017: ПОЛИХРОНО-ВИЛА САРИКАС

ЛЕТО 2017: ПОЛИХРОНО-ВИЛА САРИКАС

Хотел “Sarikas”, се наоѓа во централниот дел на Полихроно, односно на вториот влез (вторите семафори) во Полихроно на 100м над црквата и центарот и 300m од плажа. Одлично средениот двор со базен (до 3,5м длабочна и 5,5м должина и лежалки покрај него) и бар опкружен со...
ЛЕТО 2017: ХАНИОТИ-ХОТЕЛ КАЛИПСО

ЛЕТО 2017: ХАНИОТИ-ХОТЕЛ КАЛИПСО

3* хотел “Calypso” е лоциран на главниот влез во Ханиоти, односно на 50m од плоштадот, опкружен до многуте барови, ресторани, продавници и на околу 150m од плажа. Хотел “Calypso” е декориран со традиционална грчка архитектура што го прави...
ЛЕТО 2017: КАЛИТЕА-ВИЛА ГРИГОРИУ

ЛЕТО 2017: КАЛИТЕА-ВИЛА ГРИГОРИУ

Вила “Grigoriou”, се наоѓа во строгиот центар на Калитеа односно на II пешачка зона, опкружена со многу продавници, бутици, ресторани, играчници за деца, кафе барови.. веднаш наспроти вила “Theano” и на 170m од плажа. Вилата располага со 1/3 (спална и...