ЛЕТО 2018 – ЛЕПТОКАРИЈА (ВИЛА ВАНГЕЛИС)

ЛЕТО 2018 – ЛЕПТОКАРИЈА (ВИЛА ВАНГЕЛИС)

Бесплатно сместување за 3-то лице во студио / 5-то лице во дуплекс апартман Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа, веднаш до хотел “Eleni” во Лептокарија. Располага со двокреветни и трокреветни студија.. апартман со една спална за 5 лица и дуплекс...
ПОНУДИ 2 АВГУСТ

Контактирајте не!