ЛЕТО 2018: МЕТАМОРФОЗИС-ХОТЕЛ ГОЛДЕН БИЧ

ЛЕТО 2018: МЕТАМОРФОЗИС-ХОТЕЛ ГОЛДЕН БИЧ

Хотел “GOLDEN BEACH” – Метаморфозис Хотелот “Golden beach” е лоциран на 20 метри од плажа во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/2+1 со брачен кревет + нормално легло. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и...