ЛЕТО 2018 – ЛЕПТОКАРИЈА (ВИЛА ВАНГЕЛИС)

ЛЕТО 2018 – ЛЕПТОКАРИЈА (ВИЛА ВАНГЕЛИС)

Бесплатно сместување за 3-то лице во студио / 5-то лице во дуплекс апартман Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа, веднаш до хотел “Eleni” во Лептокарија. Располага со двокреветни и трокреветни студија.. апартман со една спална за 5 лица и дуплекс...
ЛЕТО 2018 – ТОРОНИ (ВИЛА BLUE SEA)

ЛЕТО 2018 – ТОРОНИ (ВИЛА BLUE SEA)

10 % ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.04.2018 Хотелски соджини Лето 2018 Торони: Хотелскиот комплекс “Blue Sea” 3* се наоѓа на сама плажа и е еден од нај бараните сместувачки капацитети во Торони. Се состои од два блока а помеѓу нив се наоѓа голем базен,...
ЛЕТО 2018 – НЕА ФЛОГИТА (ВИЛА ЗОРБАС)

ЛЕТО 2018 – НЕА ФЛОГИТА (ВИЛА ЗОРБАС)

Бесплатно сместување за 3то, 4то и 5то лице во АПТ /3+2/ | 5то и 6то во дуплекс АПТ /4+2/ Вила “Zorbas” се наоѓа на сама плажа во строгиот центар на Неа Флогита. Вилата располага со апартмани со една спална /3+2/, три легла во кујната и брачен кревет во спалната,...
ПИВО ФЕСТ ПРИЛЕП

Контактирајте не!