ЛЕТО 2019 – ВИЛА RELAX ПОЛИХРОНО

ЛЕТО 2019 – ВИЛА RELAX ПОЛИХРОНО

Вилата Relax се наоѓа во центар на Полихроно веднаш спроти Doctor of hunger и на 100м од плажата.Располага со едноспален апартман со спална соба и кревет плус за возрасно лице по потреба (реновирана оваа година) и во дневната соба има лежај на спуштање за двајца и...
ЛЕТО 2019 – АПАРТМАНИ КАСАНДРА ХАНИОТИ

ЛЕТО 2019 – АПАРТМАНИ КАСАНДРА ХАНИОТИ

Апартманите Касандра 1 и 2 се наоѓааат во  центар на Ханиоти на 80м од централната плажата.Апартманот Касандра 1 се наоѓа на прв кат, а Касандра 2 на втор кат. Составени се од   една спална соба  со брачен кревет а во другата соба има два кревети...
ЛЕТО 2019 – ВИЛА БЕЛА ХАНИОТИ

ЛЕТО 2019 – ВИЛА БЕЛА ХАНИОТИ

Вилата Бела се наоѓа на 100м оддалеченост од центар на Ханиоти спроти ресторан Зорбас и на 100м од плажата.Располага со двоспален апартман идеален за 5 возрасни лица. Едната спална соба е со брачен кревет,втората спална соба има брачен кревет и кревет плус за возрасно...
ЛЕТО 2019 – ВИЛА ЗАФИРИА ПОЛИХРОНО

ЛЕТО 2019 – ВИЛА ЗАФИРИА ПОЛИХРОНО

Вилата Зафириа се наоѓа во центар на Полихроно под малата црква во Полихроно во близина на пицерија и бројни продавници и на 100м од плажата.Располага со едноспален апартман за 3 лица,  спална соба со брачен кревет и во дневната соба има кревет за едно...
ЛЕТО 2019 – ВИЛА ОЛЕ ПОЛИХРОНО

ЛЕТО 2019 – ВИЛА ОЛЕ ПОЛИХРОНО

Вила Оле се наоѓа на 20м од плажа во Полихроно. Располага со петокреветни апартмани опремени со кујна, купатило, тераса, тв и клима која е вклучена во цената. Спалната соба има еден брачен кревет и еден кревет на расклопување, во дневната соба има тросед на...
ЛЕТО 2019 – ЛЕПТОКАРИЈА

ЛЕТО 2019 – ЛЕПТОКАРИЈА

Лето 2019. Одберете дестинација по Ваша желба и летувајте на прекрасните плажи во Грција, Бугарија, Црна Гора. Ви посакуваме незаборавни доживувања. Погледнете ги понудите за Паралиа и сместувањата во вили по исклучително поволни цени. Проведете незаборавни моменти...