Headquarters

ПИШЕТЕ НИ

7 + 6 =

Со користењето на оваа форма се согласувате Вашите податоци да бидат складирани и користени од овој вебсајт

Јоцо Турс Туристичка Агенција

Веќе 10 години се грижиме Вашите патувања да станат незаборавни. Организираме летувања, зимувања, екскурзии и специфични аранжмани на Ваше барање. Располагаме со возила кои ги изнајмуваме по најповолни цени. За секое патување ви обезбедуваме и патничко осигурување. 

Адреса: Октомвриска Револуција #12

1300 Куманово, Македонија

Телефон: +389-(0)31-429-426

Работно Време: 8-20 Пон.-Пет., 8-17 Саб.

Ednodnevni kapenja

ПРОМОТИВНО ЕДНОДНЕВНО КАПЕЊЕ

 

Сабота, 02.06.2018:

Паралија и Олимпик Бич

 

Недела, 03.06.2018:

Калитеа, Полихроно, Ханиоти, Пефкохори

 

Резервирајте на 031.429.426 и 071.376.426

 

Ви благодариме.

Share This