13.01.2020

Поаѓање  на групата во 18:00 часот пред Т.А Јоцо Турс. Свечена вечера со неограничен пијалок и жива музика. Поаѓање за Kуманово во 02:00 часот. Пристигнување во Куманово во  утрински часови.

ЦЕНА: 1200 денари

Во цената е вклучено:

  • Превоз со високотуристички автобус;
  • Свечена вечера (Ордевер, салата сезонска, плескавица, пилешко филе, прелив од пеќурки,пекарски компир, лепиња;
  • Десерт-Колач;
  • Кафе;
  • Аперитив: Домашна ракија, Вињак, Вотка, Ликер, Вермут, Узо, Пелинковац;
  • Вина: Грашевина, Розе, Ждрепчева крв;
  • Пива: Лав, Зајечарско, Лашко Туборг;
  • Безалхохолни пијалоци: кока кола, фанта, спрајт, ѓус, кисела вода.

(ПИЈАЛОЦИТЕ СЕ НЕОГРАНИЧЕНИ)

За доброто расположение се грижи група – INFUZIJA BEND од Врање.

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР

Ве молам внесете го Вашиот коментар!
Ве молиме внесете го Вашето име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.