На само 100м до најубавата плажа на островот Тасос, ве дочекува луксузната вила Катрин, сместена во прекрасно уреден двор со цвеќе и украсни дрвца, зеленило и мирис на цитрус. Студиата се модерно уредени со еден брачен лежај и софа на расклопување, комплетно опремена кујна, ТВ, клима уред, купатило, пространа тераса (10m2) со гарнитура за седење, тенда.

skala-potamia-vila-katrin

Период

Услуга: ноќевање

Бр. на ноќевања 1/2

студио

1/4

студио

26.05-02.06.17 7* 110 120
02.06-09.06.17 7* 140 160
09.06-16.06.17 7* 160 185
16.06-23.06.17 7* 170 195
23.06-02.07.17 9 400 455
02.07-11.07.17 9 465 535
11.07-20.07.17 9 530 610
20.07-29.07.17 9 530 610
29.07-07.08.17 9 530 610
07.08-16.08.17 9 530 610
16.08-25.08.17 9 465 535
25.08-01.09.17 7* 170 195
01.09-08.09.17 7* 140 180
08.09-15.09.17 7* 130 165
15.09-22.09.17 7* 120 145
22.09-29.09.17 7* 110 135

Напомена:

 • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
 • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз
 • Цените за пакет аранжманите се однесуваат по лице (7 ноќевања со вклучен превоз), за минимум 2 лица
  во апартман (трето и четврто лице во апартман БЕСПЛАТНО – плаќаат само превоз 50 евра возрасен и 35 евра дете 2-12 години)
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
 • Во секое од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во апартманот
 • Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
 • Сместување во студијата/апартманите е во 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 09 часот по локално време
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

 Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

 • возрасни: 50 €
 • деца од 2 до 12 години: 35 €
 • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
ПИВО ФЕСТ ПРИЛЕП

Контактирајте не!
Share This