Вила Оле се наоѓа на 20м од плажа во Полихроно. Располага со петокреветни апартмани опремени со кујна, купатило, тераса, тв и клима која е вклучена во цената. Спалната соба има еден брачен кревет и еден кревет на расклопување, во дневната соба има тросед на расклопување и еден двосед. Апартманот е во сопствен закуп.

Вила Оле
Полихроно 2018
термин  МАЈ  ЈУНИ  ЈУЛИ АВГУСТ     СЕПТЕМВРИ
27 03 10 17 24 01 08 15 22 29 05 12 19 26 02 09 16
Бр. ноќи  7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
 1/5+1 АПП 160 190 250 290 329 379 449 499 499 499 499 499 449 389 329 250 180

НАПОМЕНА

 • Цените се дадени за наем на цел апартман за 7 ноќи/8 дена без вклучен превоз;
 • Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
 • Во апартман, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 5 години на двоседот. – БЕСПЛАТНО;
 • Поради генерално чистење на апартманите после секоја смена, истите се напуштаат во 09:00 часот, а се добиваат околу 13:00 часот (локално време);
 • Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
 • Превоз од:  Куманово/Скопје /
 • Автобусот ги остава/зема патниците на најблиската локација до вилата.
 • Дигитална телевозија;
 • Клима – БЕСПЛАТНА ! ! !

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

 • За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот термин;
 • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 • Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
 • Доплата за патничко осигурување – 150мкд / 300мкд за лица над 65 год.
Share This