Вилата Relax се наоѓа во центар на Полихроно веднаш спроти Doctor of hunger и на 100м од плажата.Располага со едноспален апартман со спална соба и кревет плус за возрасно лице по потреба (реновирана оваа година) и во дневната соба има лежај на спуштање за двајца и дете до 5 год. Комплет опремена кујна со шпорет со рерна, ТВ со сопствена сателитска антена, клима вклучена во цената, интернет, тоалет со туш кабина, тераса со масичка пред вилата и уште една тераса позади вилата. Пред вилата има двор со скара.

термини

Бр.на ноќевања

1/2+1/2+1(5 лица)

Цената е во евра

19.05-26.05

7*

69

26.05-02.06

7*

89

02.06-09.06

7*

119

09.06-16.06

7

219

16.06-23.06

7

279

23.06-30.06

7

299

30.06-07.07

7

359

07.07-14.07

7

389

14.07-21.07

7

439

21.07-28.07

7

439

28.07-04.08

7

439

04.08-11.08

7

439

11.08-18.08

7

439

18.08-25.08

7

389

25.08-01.09

7

299

01.09-08.09

7

239

08.09-15.09

7*

119

  • Термините означени со * се однесуваат на цена по лице со вклучен превоз (само за првите две лица,а останатите плаќаат само превоз доколку користат)
  • Термините без * се однесуваат на цени за наем на соба за 7 ноќевања/8 дена
  • За првите 3 термини и за последниот попустот не важи, само за сопствен превоз се намалува 10 евра
  • Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
  • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
  • Во апартманот дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 5 години во кревет со двајца возрасни;
  • Поради генерално чистење на апартманот после секоја смена, истите се напуштаат во 09:00, а се добиваат околу 13:00 часот (локално време);
  • Хигиената си ја одржуваат самите клиенти за време на престојот;
Share This