Вилата Зафириа се наоѓа во центар на Полихроно под малата црква во Полихроно во близина на пицерија и бројни продавници и на 100м од плажата.Располага со едноспален апартман за 3 лица,  спална соба со брачен кревет и во дневната соба има кревет за едно лице.Комплет опремена кујна со решо и фрижидер, ТВ, клима вклучена во цената,интернет, тоалет со туш кабина, тераса со масичка пред вилата. Апартманот е нов реновиран оваа година.

ТЕРМИНИ

БРОЈ НА НОЌЕВАЊА

1/2+2 (4 лица)
(цената е во евра)

19.05-26.05

7*

69

26.05-02.06

7*

89

02.06-09.06

7*

119

09.06-16.06

7

219

16.06-23.06

7

259

23.06-30.06

7

299

30.06-07.07

7

369

07.07-14.07

7

429

14.07-21.07

7

429

21.07-28.07

7

429

28.07-04.08

7

429

04.08-11.08

7

429

11.08-18.08

7

429

18.08-25.08

7

389

25.08-01.09

7

299

01.09-08.09

7

219

08.09-15.09

7*

119

15.09-22.09

7*

89

22.09-29.09

7*

69

  • Термините означени со * се однесуваат на цена по лице со вклучен превоз (само за првите две лица,а останатите плаќаат само превоз доколку користат)
  • Термините без * се однесуваат на цени за наем на соба за 7 ноќевања/8 дена
  • За првите 3 термини и за последниот попустот не важи, само за сопствен превоз се намалува 10 евра
  • Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
  • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
  • Во апартманот дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 5 години во кревет со двајца возрасни;
  • Поради генерално чистење на апартманот после секоја смена, истите се напуштаат во 09:00, а се добиваат околу 13:00 часот (локално време);
  • Хигиената си ја одржуваат самите клиенти за време на престојот;
Share This