Вилата се наоѓа на 150м од плажата во централнот дел. Пред самата вила се наоѓа градскиот парк. Вилата располага со 13 студија 1/3 и две студија 1/2 кои се на спрат. Студијата се на приземје и спрат и се опремени со кујна, купатило, АС (не е вклучена во цената) и балкони  и Wi – Fi .

Дуплексот е комбиниран од две 1/3 соби кои се одделени со ходник, од кои едната соба нема тераса, но затоа има клима која е вклучена во цената, а исто така, се користи терасата од другата соба. Дуплексот располага со две кујни и две купатила. Вилата на приземје има сала со билјард маса, пинг-понг, ТВ и две дополнителни санитарни простории наменети за сите гости при реализирање на смените.

лица ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТ.
02 09 16 23 30 07 14 21 28 04 11 18 25 01
Ноќи 7* 7* 7* 7 7 7 7 7 7 7 7 7* 7* 7*
1/2 85

65

 

95

 

115 200 220 250 270 270 270 270 250 130 115 95
1/3 85

65

 

95

 

115 220 240 260 290 290 290 290 260 130 115 95
1/3+1/3 85

65

 

95

 

115 370 410 450 470 470 470 470 450 130 115 95

Цените се изразени во ЕУР за уплата во денарска противвредност (1 Еур = 62,00 мкд). Термините одбележани со * се однесуваат за пакет аранжмани по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз, а без * се однeсуваат за наем на студио за 7 ноќи (превозот не е вклучен).

УСЛОВИ 

 • За деца од 02-12 години – со две возрасни лица – бесплатно сместување, превоз 25 Еур
 • За трето лице над 12 години – бесплатно сместување, превоз 35 Еур
 • Доплата за клима 5 евра од ден
 • При сместување во студијата 1/2 и 1/3 потребен е минимум од 2 лица (2 x 100%)
 • За уплата на два последователни аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман на редовните цени
 •  Сместувањето во студијата е во 14:00 часот по локално време, а напуштање на студијата во 10:00 часот по локално време
 •  Цена само за автобуски повратен билет 35 еур, а за деца од 02-12 години 25 еур
 •  Задолжително патничко осигурување: 200 денари (групно), 210 денари (индивидуално) за лица над 65 години + 100%

 

ТЕРМИНИ НА ПОАЃАЊЕ:

 • Скопје во 05:00 ч. (паркинг спроти хотел ВИП)
 • Куманово во 04:15 ч. (пред Јоцо Турс агенција)
 • Од Кочани во 04:30 ч. (паркинг пред Судот)
 • Од Штип во 05:00 ч. (нова пошта)
 • Од Велес во 05:45 ч. (бензинска пумпа – мотел Македонија)
 • Поаѓање од Нова Врасна во 15:00 ч.
Share This