ШОПИНГ ВО СОЛУН

0
ЦЕНА-900 денари Секоја сабота -   Поаѓање во 04:00 часот пред Т.А Јоцо Турс. Се патува преку граничен премин Богородица. Пристигнување во Солун околу 08:00 часот слободно време за прошетка и шопинг . Во Солун групата...

Поврзете сè

9,142FansLike
10,000SubscribersSubscribe

Последни објави

По случаен избор