Апартманите Саризас се наоѓаат на Халкидики – Касандра во Сивири на 80 метри од плажата во централниот дел на градот. Вилата располага со 1/3+1 и 1/4+1 апартмани опремени со ТВ, internet/WiFi, клима (вклучена во цената), кујна (фрижидер, решо и кујнска опрема), тоалет, балкон од кој се гледа прекрасното зајдисонце.

10 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31/03/2018

Саризас

апартман

МАЈ ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
26 02 09 16 23 30 07 14 21 28 04 11 18 25 01 08 15
Ноќи 7* 7* 7* 7* 7 7 7 7 7 7 7 7 7* 7* 7* 7* 7
1/3 + 1 55

промо

80

 

105

 

130 250 300 330 345 345 345 345 330 160 130 115 95 70
1/4 + 1 55

промо

85

 

110

 

135 270 310 350 365 365 365 365 350 165 135 120 100 75
1/5

 

55

промо

85 110 135 280 320 360 375 375 375 375 360 165 135 120 100 75

Цените се изразени во ЕУР за уплата во денарска противвредност (1 Еур = 62,00 мкд). Термините одбележани со * се однесуваат за пакет аранжмани по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз, а без * се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи (превозот не е вклучен).      

УСЛОВИ 

 • За деца од 02-12 години – со две возрасни лица – бесплатно сместување, превоз 25 Еур
 • За трето лице над 12 години – бесплатно сместување, превоз 35 Еур
 • При сместување во апартманите 1/3+1 и 1/4+1 потребен е минимум од 2 лица (2 x 100%)
 • Сместувањето во студијата е во 14:00 часот по локално време, а напуштање на студијата во 10:00 часот по локално време
 • За уплата на два последователни аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман на редовните цени
 • Цена само за автобуски повратен билет 35 еур, деца од 02-12 години 25 еур
 • Задолжително патничко осигурување: 200 денари (групно), 210 денари (индивидуално) за лица над 65 години + 100%

 

ТЕРМИНИ НА ПОАЃАЊЕ:

 • Од Куманово во 04:15 (пред агенцијата Јоцо Турс)
 • од Скопје во 05:00 ч. (паркинг спроти хотел ВИП)
 • од Куманово во 04:15 ч. (Макпетрол, автопат)
 • Од Кочани во 04:30 ч. (паркинг пред Судот)
 • Од Штип во 05:00 ч. (нова пошта)
 • Од Велес во 05:45 ч. (бензинска пумпа – мотел Македонија)
 • Поаѓање од Сивири во 14:00 ч.
ПОНУДИ 2 АВГУСТ

Контактирајте не!
Share This