ВЕЛИГДЕН-ЗАГРЕБ-ПЛИТВИЧКИ ЕЗЕРА-СПЛИТ

ВЕЛИГДЕН-ЗАГРЕБ-ПЛИТВИЧКИ ЕЗЕРА-СПЛИТ

Загреб-Плитвички Езера- Сплит-Меѓугорје-Дубровник-Будва-Острог 13.04.2017 до 17.04.2017 за само 9,826.00 денари Прв ден  13.04.2017 (Четврток) Поаѓање во 21:00 часот од автобуска станица на перонот за меѓународни поаѓања.  Ноќно возење преку Србија со попатни паузи за...
ВЕЛИГДЕН-БАНСКО

ВЕЛИГДЕН-БАНСКО

ХОТЕЛ LUCKY БАНСКО 5 ***** 13.04.2017 до 17.04.2017   Type of accommodation –  accommodation, breakfast and dinners Package of 2 nights Package of 3 nights   Studio Lux / 2 regular beds + 1 extra bed / 84 € 82 €   Apartment Lux / 2 regular beds + 1...
ВЕЛИГДЕН-ПАРИЗ

ВЕЛИГДЕН-ПАРИЗ

Велигден во Париз за замо 19,530.00 денари Прв ден 13.04 СКОПЈЕ – ВИЕНА Состанок на групата во 14.00 часот. на паркингот пред Холидеј Инн.. Поаѓање за Виена …Ноќно возење со попатни паузи за одмор и царински формалности. Втор ден 14.04 ВИЕНА – ПРАГА...
ВЕЛИГДЕН-ВЕНЕЦИЈА-ФИРЕНЦА-ВЕРОНА

ВЕЛИГДЕН-ВЕНЕЦИЈА-ФИРЕНЦА-ВЕРОНА

Цена: 7,380.00 денари Прв ден 13.04 СКОПЈЕ – ВЕНЕЦИЈА Поаѓање за Венеција во 12.30 часот на паркингот на Holiday Inn. Патување преку Србија со попатни паузи и царински формалности. Ноќно возење. Втор ден 14.03 ВЕНЕЦИЈА Посета на еден од попатните шопинг центри....
ВЕЛИГДЕН – САНДАНСКИ

ВЕЛИГДЕН – САНДАНСКИ

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4* Цени валидни за период на престој : 13.04-17.04.2017 Цените се во евра по лице за 3 или 4 ноќевања и вклучуваат : Ноќевање со појадок / појадок и вечера Велигденски ручек на 16.04.2017 од 11:30-14:30 Користење на сауна, парна бања и фитнес...