ЛЕТО 2017 – НЕА РОДА (ВИЛА МАРИАНА)

ЛЕТО 2017 – НЕА РОДА (ВИЛА МАРИАНА)

-20 % ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 16.12.2016 Нова понуда за сезоната Лето 2017- Вила „Mariana“ лоцирана на неколку метри од морскиот брег во Неа Рода, на третиот крак Атос. Мала, симпатична вила со само три апартмани кои се издвојуваат по феноменалниот поглед кон...
ЛЕТО 2017 – НЕА РОДА (ВИЛА АНАСТАСИЈА)

ЛЕТО 2017 – НЕА РОДА (ВИЛА АНАСТАСИЈА)

-20 % ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 16.12.2016 Нова понуда за сезоната Лето 2017- Вила „Anastasia“ лоцирана во строгиот центар, на само 20 метри од плажата во Неа Рода, на третиот крак Атос. Вилата има два четирикреветни дуплекс  апартмани на прв спрат. Имаат по две...
ЛЕТО 2017 – НЕА РОДА (АПАРТХОТЕЛ ЛАЗАРИДИС)

ЛЕТО 2017 – НЕА РОДА (АПАРТХОТЕЛ ЛАЗАРИДИС)

-20 % ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 16.12.2016 На околу 100 метри од плажата, во мирниот дел на Неа Рода на третиот крак Атос се наоѓа хотелот од апартмански тип „Lazaridis“ во кој располагаме со двокреветни и трокреветни студија (со фотелја на расклопување) на високо...