ЛЕТО 2018: НЕА ФЛОГИТА, ВИЛА АНА

ЛЕТО 2018: НЕА ФЛОГИТА, ВИЛА АНА

Флогита е популарен туристички центар, особено во текот на летото, познат по своите песочни плажи, околу еден километар долги со поплочено шеталиште кое е популарно во вечерните часови. Морето е особено топло. Морското дно е плитко, кое резултира со популарноста на...
ЛЕТО 2017 – НЕА ФЛОГИТА (ВИЛА БУЗАЛИС)

ЛЕТО 2017 – НЕА ФЛОГИТА (ВИЛА БУЗАЛИС)

-20 % ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 16.12.2016 Вилата „Bouzalis“ е лоцирана на самото шеталиште во Неа Флогита, на само неколку метри од морето. Вилата располага со апартмани со најразлична големина и е одличен избор за поголеми друштва кои сакаат заеднички да летуваат....
ЛЕТО 2018 – НЕА ФЛОГИТА (ВИЛА ЗОРБАС)

ЛЕТО 2018 – НЕА ФЛОГИТА (ВИЛА ЗОРБАС)

Бесплатно сместување за 3то, 4то и 5то лице во АПТ /3+2/ | 5то и 6то во дуплекс АПТ /4+2/ Вила “Zorbas” се наоѓа на сама плажа во строгиот центар на Неа Флогита. Вилата располага со апартмани со една спална /3+2/, три легла во кујната и брачен кревет во спалната,...